Almeda ile Tolgahan'ın canlı yayındaki atışması olay oldu

Tolgahan Sayışman ile eşi Almeda Abazi'nin Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programındaki tatlı atışması olay oldu. Eşi Tolgahan’ın bütün gün oyun oynadığını söyleyen Abazi, “çok da dağınık" diyerek adeta isyan etti.

MAGAZİN 25.05.2020, 16:29
Almeda ile Tolgahan'ın canlı yayındaki atışması olay oldu

Yaklaşık üç yıl önce evlenen ve geçen yıl oğulları Efehan’ı kucaklarını alan çift, dün '2. Sayfa' programının canlı yayınına konuk oldu. İkili karantina sürecini nasıl geçirdiklerini anlattı.

BÜTÜN GÜN OYUN OYNUYOR

Eşi Sayışman'ın oyun tutkusu nedeniyle isyan eden Abazi, "Tolgahan bütün gün konsol oynuyor, baktım bırakmıyor vazgeçtim ve katları ayırdım" dedi. Eşi Abazi’nin abarttığını ileri süren yakışıklı oyuncu, "Evde kendine ait takılabileceği bir sürü alan var aslında" sözleriyle kendisini savundu.

TOLGAHAN ÇOK DAĞINIK

Tolgahan Sayışman, "Evimiz zaten çok tertipli ancak koltuğun kenarına çay bardağı bile koysam Almeda ortalığı yıkar" ifadeleriyle eşinin çok titiz olduğunu anlattı. Bu sözler ise hemen Sayışman’a cevap veren Abazi, "Tolgahan o kadar dağınık ki ben böyle bir şey görmedim. Bir tişört denese onu oraya çıkartıp bırakır" diye konuştu.

EVDE İŞ BÖLÜMÜ VAR MI?

Evde iş bölümü yapıp yapmadıklarına dair soruyu da cevaplayan Almeda, "Tolgahan oyun oynar, Efe ile oynar ama o kadar" diyerek eşini öptü. Tolgahan Sayışman da eşinin bu hamlesine onu öperek karşılık verdi.

 

Yorumlar (0)
32°
az bulutlu
banner202