21. Peron Geri Dönüyor

İzmir Fuarı Kültürpark’ında halka açık bir şekilde ve ücretsiz olarak süren 1.Flamingo Kültür ve Sanat Günleri Festivali’nde bugün de yine yazarlar imza günleri yaptı. Ayrıca, söyleşiler ve konserler de var.

KÜLTÜR-SANAT 12.10.2019, 15:15 Mehmet Görgün
21. Peron Geri Dönüyor

Doğa fotoğraflarıyla dolu olan sergiye ve sivil toplum kuruluşları stantlarına yoğun bir ilgi devam ederken bugün seneler sonra ilk defa 21.Peron festival sahnesinde yerini alacak.

1979’da yapılan Eurovision elemelerinde 1. olan “Seviyorum” isimli şarkıyı seslendiren grup İsrail ile diplomatik ilişkiler nedeni ile Türkiye yarışmadan.çekildiğinden ülkemizi temsil edememişti.

Müziğe ara vererek eğitimlerine devam eden grup birkaç  sene evvel yeniden buluştu. Grup “Sanki Hep Buradaydık” albümünü piyasaya sürdü. Progressif Rock tarzında kendilerine has şarkılar ile 21.Peron’u festival münasebeti ile müzikseverler dinleme imkanı bulacaklar.

1.Flamingo Kültür ve Sanat Günleri çerçevesinde bugün ayrıca fotoğraf sanatçısı Esat Erçetingöz’ün yönettiği İzmir Kuş Cenneti’ne fotoğraf meraklıları için ücretsiz bir şekilde araç kaldırılarak “fotosafari” gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)
açık