27.07.2020, 21:27

Haftalık Burç Analizleri!

KOÇ BURÇLARI: Sevgili Koç’lar Bu hafta kendinizi daha atılgan cesur ve aktif hissedeceksiniz. İlişkilerinizde de sizden kaynaklı olmasa da dışsal sebeplerden ötürü pürüzler yaşanabilir. 10. Ev konularında Aile, üst yönetim, otorite figürleri gibi konuları iyi planlamanız gerekiyor. Girişimde bulunduğunuz işlerde acele kararlardan kaçınmalı,vizyon ve hedefleriniz konusunda daha dikkatli olmalısınız. Hafta ortası sakatlanıp yaralanma ve ani gelişebilecek hastalıklara karşı lütfen dikkatli olun.

BOĞA BURÇLARI: Sevgili Boğalar, Bu hafta itibariyle Bir şey yapmak istediğinizde bir pürüzle karşı karşıya kalmanız olası. 9. ev konularınızı planlayıp programlamak fayda sağlayacaktır. Gelir hanenizi seyahatlerinizi planlamak yeni fikir ve iş imkanlarında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlıklar söz konusu olabileceği için herkese herşeyinizi anlatmayın ve kalabalıklara karışmak yerine kendinize zaman ayırın. Olumlu düşünüp pozitif olmayı bu hafta lütfen atlamayın ve kendinize şans tanıyın.

İKİZLER BURCU: Sevgili İkizler, Bu hafta ileriye dönük plan ve projeleriniz için mücadeleci bir hafta sizleri bekliyor. Kararlı cesur ve atak oluşunuz ilk göze çarpan detay olacak.Maddi tıkanıklık gibi 8. ev konularınızı planlayıp programlamak da fayda var. Yani giderleriniz, ameliyatlarınız, borçlarınız, ödenekleriniz sizi kısıtlayan etkiler ne ise ya da müşterek kazançlarınız olabilir sizler için çözüm haftası diyebiliriz. Eşinizin ortağınızın yada bir mirasın desteği yüzünüzü güldürebilir.

YENGEÇ BURÇLARI: Sevgili Yengeçler, Hafta itibariyle Savaşma ve mücadele ruhunuz öne çıkarken hırslarınıza ve rekabetçi yönünüze karşı daha dikkatli olmanızı öneririz. Açık düşmanlıklar,aleni dedikodular canınızı sıkabilir. 7. ev Eş ve ortaklık gibi çıkmaza girilen konularda adil ve sabırlı bir tutum göstermeli, tartışmalardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

Hafta ortası fıtık ve eklem ağrılarına karşı lütfen tedbirinizi alın, düzenli kullanmanız gereken ilaç ,kontrol ve tedavilerinizi atlamayın.

ASLAN BURCU: Sevgili Aslanlar, Bu hafta itibariyle Kendinizi, 6. Ev konuları yani idealleriniz ve inançlarınız için mücadele ediyor yeni projeler üretiyor ve yeni teklifleri değerlendirken buluyorsunuz. Mars sizleri agrese ederken kendiniz ve sevdikleriniz için yeni deneyimler yaşayabilir süpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Tatil, diyet, spor ve beslenmeyle ilgili konular gündeminiz de ve sizleri büyük bir değişim beklemekte.

BAŞAK BURÇLARI: Sevgili Başaklar, Hafta itibariyle ortak kazanç konuları gündeme gelebilir Eşiniz yahut çocuklarınız için maddi olanaklarınızı seferber edebilirsiniz. Harcamalarınızda artış olabileceği bu hafta 6. ev konularınızı İş aile ortaklık gibi mevzuları, daha dikkatli düzenlemeli karşınızdaki insanlara şans vermeli onların tavsiyelerini kulak ardı etmemelisiniz.

TERAZİ BURÇLARI: Sevgili Teraziler, Bu hafta ikili ilişkiler olsun ev aile ortak alanlar gibi konular olsun,oldukça gündeminizde! Lakin istediğiniz gibi olması için özverili ve sakin davranmanızda fayda var. Hangi konuda mücadele içinde olursanız olun genel anlamda dışarıdan alınacak etkilerde ve sabit düşüncelerinizde daha relaks olmalı fikirlerinize destek bulmak için konuşma yeteneğinizi ön plana çıkarmayı başarmalısınız.

AKREP BURÇLARI: Sevgili Akrepler, Bu hafta sizler Günlük rutin işlerinizde bile durmaksızın bir şeyler yapma isteği içerisinde olacaksınız.

Yorulmamaya ve kendinizi aşırı zorlamamaya özen gösterin. Aile, planlamalar ev konuları gibi hayat akışınızda insanları kontrol altında tutma huyunuzu bir tarafa bırakıp eş dost akraba komşu ziyaretlerinin keyfini çıkarın ve bacak sakatlanmaları düşme gibi süprizlere karşı dikkatli olun.

YAY BURÇLARI: Sevgili Yaylar, Bu haftadan itibaren kendinizle ilgili , hayat konularınız para kazançlarınız, kendinizi değerli ve güvende hissedeceğiniz konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. Yeni gelir kaynakları arayabilir 2. ev konularınızı planlayıp programlamak isteyebilirsiniz. Eğlence, seyahat ve özel hayat mı , yoksa aile ve evde düzen mi istiyorsunuz seçim size kalmış. Evlilik, İlişki, özellikle çocuk konularında özenli ve dikkatli olmanızı öneririz.

OĞLAK BURÇLARI: Sevgili Oğlaklar, Hafta itibariyle hızlı ve çocuksu bir enerji sizleri bekliyor olacak. Hareket enerjinizi kontrol altında tutmaya ve gereksiz gerginliklerden kaçınmaya bu hafta özen gösterin. 1. ev konularında ve Aile içi ilişkilerinizde, evinizde duygusal gerilimler ya da bastırılmış öfkenizi kontrol altına almak adına mücadele verebilirsiniz. Kendinizi motive etmek ve maddi gelirlerinizi artırmak adına yoğun çaba içinde olacağınız bir hafta sizleri bekliyor.

KOVA BURÇLARI: Sevgili Kovalar, Hızlı düşünüp hızlı kararlar vermeniz gereken bu hafta enerjinizi dikkatli harcayın. Sosyal çevrenizden uzaklaşıp kendi iç sesinizi dinlemeli Eş, aile ve arkadaş gibi konulara özen göstermelisiniz. Eski bir hastane, hapishane veya gurbette bir arkadaş olabilir desteğinizi bekleyebilir. Hafta itibariyle maddi gelirinizin bir anda düzelmesini beklemek yerine yeni atılımlar içine girmenizi tavsiye ederiz.

BALIK BURÇLARI: Sevgili Balıklar, Bu Hafta Maddi kazanç ve kendinizi daha da değerli hissetmek için mücadele içerisinde gireceksiniz. Farklı aktivite olarak diyet spor programları içinde bulunabileceğiniz ve yeni ortamlarda yeni arkadaşlar edinebilir eskiye çizgi çekebilirsiniz. Size tavsiyemiz herkese bir anda güvenmemek ve daha mesafeli olmak. Onaylanmayı beklemeden kaçırdığınız fırsatlar için mücadele etmenizi ve bu hafta evinize ve ailenize zaman ayırmanızı öneririz.

Yorumlar (0)
23°
açık