Selçuk’ta drama çalışmaları başladı

Selçuk Belediyesi yaz kursları çerçevesinde drama dersleri başladı.Selçuk Belediyesi tarafından 7-10 ve 11-13 yaş grupları için düzenlenen drama derslerinde Selçuklu çocuklar; drama ile estetik gelişimi sağlama, sosyal gelişim ve birlikte çalışma becerisi geliştirme, kendini tan.

GÜNDEM 27.07.2023, 19:36
Selçuk’ta drama çalışmaları başladı

Selçuk Belediyesi yaz kursları çerçevesinde drama dersleri başladı.


Selçuk Belediyesi tarafından 7-10 ve 11-13 yaş grupları için düzenlenen drama derslerinde Selçuklu çocuklar; drama ile estetik gelişimi sağlama, sosyal gelişim ve birlikte çalışma becerisi geliştirme, kendini tanıma, sanat anlayışı ve ruhunu kazanma, hayal gücünü geliştirme, kodlama becerisini geliştirme gibi birçok kazanım elde edecek.Kurslar yoğun ilgi gördü


Selçuk Belediyesi’nin yoğun katılım gören yaz kursları devam ediyor. Prof. Dr. İsmail Aka Kütüphanesi ve Sosyal Etkinlik Merkezi’nde başlayan enstrüman, resim, yaz spor okullarında devam eden futbol, voleybol ve basketbol kurslarının yanı sıra Efes Selçuklu çocuklar drama dersleriyle de yaz tatillerini verimli bir şekilde geçirecek. 54 öğrencinin katılım gösterdiği drama çalışmaları toplam 8 hafta sürecek. Drama kursları önümüzdeki dönemde gençler ve yetişkin grupları için de ayrı olarak planlanacak.


Selçuk’ta drama çalışmaları başladı

Yorumlar (0)
20°
açık
banner202