Şampiyon sporculardan Başkan Ceritoğlu Sengel’e teşekkür

Türkiye’nin yanı sıra dünyada da önemli başarılar yakalayan Sezer Spor Kulübü sporcuları ve antrenörleri Sezer Çallı, Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’i ziyaret etti.Bu yıl içinde düzenlenen ve milli takım seçme kriterleri arasında bulunan üç büyük şampiyonada b.

GÜNDEM 28.07.2023, 16:29
Şampiyon sporculardan Başkan Ceritoğlu Sengel’e teşekkür

Türkiye’nin yanı sıra dünyada da önemli başarılar yakalayan Sezer Spor Kulübü sporcuları ve antrenörleri Sezer Çallı, Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’i ziyaret etti.


Bu yıl içinde düzenlenen ve milli takım seçme kriterleri arasında bulunan üç büyük şampiyonada başarı elde eden üç genç sporcu daha büyük başarı hedefleriyle Selçuk’u ve Türkiye’yi temsil etmek için çalışacaklarını belirttiler


Türkiye Kickboks Turnuvası birincisi ve Dünya Kickboks ikincisi Umut Koçer, “Şu an önümüzde Avrupa Kickboks Şampiyonası’na var. Ona katılacağım. İnşallah orada en iyisi olacağım ve şampiyon olacağım” şeklinde konuştu.


Türkiye Şampiyonası’nda üçüncü olan Asmin Dinç ise, “Önümüzdeki Milli Takım elemeleri ve Dünya Şampiyonası’nda birinci olacağım” dedi.


Türkiye Kickboks Turnuvası 2.’si Dünya Kickboks şampiyonu Naz Yünden, “Türkiye Şampiyonası’nda birinci oldum ve milli takıma katıldım. Avrupa Şampiyonası’nda da birinci olmayı hedefliyorum” ifadelerini kullandı."Mutluyuz, gururluyuz"


Sezer Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Sezer Çallı desteklerinden dolayı Efes Selçuk Belediyesi’ne teşekkür ederek, “Bu yıl yapılan üç tane büyük şampiyona vardı milli takım seçme kriterleri arasında bulunan. Bu üç şampiyonada da iki sporcumuz başarılı oldular. Puanlamada birinci sırayı aldılar ve Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etmeye hak kazandılar. Hem benim için hem İzmir ve Selçuk için bir ilk oldu. Bu ilki başarabildiğimiz için mutluyuz, gururluyuz. Çocukları yetiştirebildiğimiz için gururluyuz. Belediyemiz de bizlere destek olduğu için çok teşekkür ediyoruz gerçekten. Hiçbir zaman desteklerini bizden esirgemediler. Çok teşekkür ederim” diye konuştu.


Şampiyon sporculardan Başkan Ceritoğlu Sengel’e teşekkür

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
banner202