Göztepe’de Radomir Kokovic, resmen takımın başına geçti

Trendyol 1.

GÜNDEM 25.07.2023, 13:34
Göztepe’de Radomir Kokovic, resmen takımın başına geçti

Trendyol 1. Lig’deki her kulübün saha içerisinde bir yabancı teknik direktör ya da antrenör bulundurmasına TFF tarafından izin verildikten sonra Göztepe, Radomir Kokovic’in 2023-24 sezonunda A takımın başında teknik direktör olarak görev alacağını açıkladı.


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), yeni kuralla birlikte Trendyol 1. Lig’deki her kulübün saha içerisinde bir yabancı teknik direktör ya da antrenör bulundurmasına izin verdi. İzmir ekibi Göztepe de kulüpte Futbol Metodolojisi Direktörü olarak görev yapan Radomir Kokovic’in 2023-24 sezonunda A takımın başında teknik direktör olarak görev alacağını duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, “Futbol Metodolojisi Direktörümüz Radomir Kokovic, 2023-24 sezonunda Futbol A Takımımızın başında Teknik Direktör olarak görev alacak. Kokovic, Futbol Metodolojisi Direktörü olarak görevine devam ederken, A Takımımızın başında da görev yapacak” ifadeleri kullanıldı.Kokovic’in antrenör ekibi ise şu şekilde:


Şakir Özkayımoğlu - Yardımcı Antrenör


Ekrem Dağ - Yardımcı Antrenör


Fabio Viviani - Yardımcı Antrenör


Gökhan Kandemir - Performans Departmanı Sorumlusu


Sadık Ahmet Balcı - Yardımcı Antrenör


Vanja Ivesa - Kaleci Departmanı Sorumlusu


Süha Özen - Kaleci Antrenörü ve Akademi Kaleci Departmanı Sorumlusu


Mert Yiğit - Spor Bilimci


Bumin Kağan Yıldız - Kuvvet Antrenörü


Hakan Özgür - Analiz Departmanı Sorumlusu


Süleyman Emre Üstün - AnalistSportif Direktör Ivan Mance de Radomir Kokovic’in takımın başına geçmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Mance, “Radomir Kokovic ve diğer A takım antrenörlerinin, kulübümüzün hedeflerine ulaşma konusunda yetenek ve bağlılığa sahip olduklarına inanıyorum. Göztepe’yi temsil etmek için gereken yeteneğe ve kararlılığa sahipler" dedi.


Göztepe’de Radomir Kokovic, resmen takımın başına geçti

Yorumlar (0)
24°
açık
banner202