Egeli Başkanlar Kılıçdaroğlu’ndan Söz Aldılar

Ege Bölgesinin Ankara ilinde faaliyet göstermekte olan vakıf ve derneklerin başkanları CHP Genel Merkezi’nde Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyarette bulunup onu yaptıkları 12. Ege İlleri Tanıtım Günleri Etkinliklerine davet ettiler.

GÜNDEM 27.11.2019, 10:25
Egeli Başkanlar Kılıçdaroğlu’ndan Söz Aldılar

Ziyaret ile alakalı açıklamada bulunan İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yasin Aksu Başkan Kılıçdaroğlu’nun bu seneki fuar açılışına katılacağını, yapılan görüşmenin çok olumlu bir havada geçtiğini, Başkan’ın fuar açılışına katılacağını kendisinin söylediğini, Perşembe günü yapacakları açılışa katılacak olmasının hem CHP Genel Başkanı hem de ilimiz milletvekili olmasından ötürü kendilerini çok mutlu ettiğini, bundan sonra yapacakları çalışmalar ve etkinlikler içinde kendilerini motive edeceğini, tüm katılımcılar ile İzmir’e ve bölgeye olumlu katkı sağlayacak bir etkinliği başarılı bir şekilde yapacaklarına inandıklarını, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun böylesine önemli bir günde kendilerini yalnız bırakmayacak olmasının da önemli bir destek olduğunu ve kendisine çok teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Platformun 12.sini organize ettiği Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri Etkinlikleri 28 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde Ankara ANFA Altınpark Fuar ve Kongre Merkezinde yapılacak. 4 gün devam edecek olan fuarda Ege Bölgesinin yöresel ürünleri, yiyecekleri, belediye ve kamu kurumlarının projeleri sergilenecek. Fuar 28 Kasım Perşembe saat 12.30’da açılacak.

Yorumlar (0)
18°
açık
banner202