Cumhuriyet Bayramı Sorusu Sınırdaki Muhabiri Ağlattı

Harekat bölgesindeki son durumu aktaran FOX muhabiri Öznur Aslan, İsmail Küçükkaya'nın Cumhuriyet Bayramı sorusunu yanıtlarken duygulu anlar yaşadı.

Cumhuriyet Bayramı Sorusu Sınırdaki Muhabiri Ağlattı

FOX’ta yayınlanan Çalar Saat programında İsmail Küçükkaya, Barış Pınarı Harekâtı bölgesindeki son gelişmeleri takip eden FOX Haber ekibinden muhabir Öznur Aslan ve kameraman Ferhan Güler’le sınır hattındaki son durumu konuşmak için bir bağlantı gerçekleştirdi.

Muhabir Öznur Aslan'nın sınır hattındaki gelişmelere dair sözlerini bitirmesinin arsından operasyondaki askerlere selam söyleyen İsmail Küçükkaya, sınırda Cumhuriyet Bayramı'nın nasıl geçtiğini ve Öznur Aslan'ın çocukluğundaki Cumhuriyet Bayramlarını sordu.

Soru karşısında çok duygulanan Öznur Aslan gözyaşları içinde canlı yayına devam etti. Ekran karşısındakileri de duygulandıran Aslan, "Burada olmak biraz daha insana vatanın memleketinin kıymetini hissettiriyor. Çünkü şu kadar yakınımızdaki Suriye'de yaşanan olaylar ve bizim kıtalar ötesinden, binlerce kilometreden gelen devletlere karşı mücadelemiz var. İşte burada askerlerimizle polislerimizle beraber oldukça, onların fedakarlıklarını gördükçe duygulanıyorum. Hassas olduğum konulardan birisi” dedi.

Öznur Aslan'ı dinledikten sonra canlı yayınını noktalayan İsmail Küçükkaya'nın da çok duygulandığı görüldü. Küçükkaya, "Bir kaç sorum daha vardı, ama daha fazla ben de zorlamak istemedim. Öznur Aslan, yayının başında 'ben buradan yayın yapıyorsam bu da Cumhuriyetin sayesinde' demişti. Cumhuriyetin değerini bilelim" diye konuştu.

Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu