Bayraklılı bu kafeyi çok sevdi

Değirmen Kafe'nin içinde oluşturulan ve Temmuz ayında hizmete giren kütüphaneyi son üç ayda binlerce kişi ziyaret etti.Bayraklı Belediyesi'nin kitap okuyana ücretsiz çay ikram ettiği Değirmen Kafe içindeki kütüphaneye vatandaşlar ilk üç ayda yoğun ilgi gösterdi.

GÜNDEM 23.10.2022, 11:49
Bayraklılı bu kafeyi çok sevdi

Değirmen Kafe'nin içinde oluşturulan ve Temmuz ayında hizmete giren kütüphaneyi son üç ayda binlerce kişi ziyaret etti.


Bayraklı Belediyesi'nin kitap okuyana ücretsiz çay ikram ettiği Değirmen Kafe içindeki kütüphaneye vatandaşlar ilk üç ayda yoğun ilgi gösterdi. Yüzlerce kitap yerleştirilerek okuma alanları oluşturulan ve Temmuz ayında hizmete sunulan kitap kafeye gelerek istedikleri yayını okuyup, değiştirme imkanı bulan kitapseverler, uygulamayı çok sevdi. Bu sayede ilçede kitaba ulaşımı kolaylaştıran Bayraklı Belediyesi, diğer sosyal tesislerde de aynı uygulamayı hayata geçirmek için çalışmalara başladı.


Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Sosyal tesislerimizde başlattığımız kitap kafe uygulamasıyla, okuma alışkanlığını artırmayı ve kitaplara ulaşımı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Kitapseverleri teşvik etmek adına hayata geçirdiğimiz projemizi Değirmen Kafe'nin ardından, diğer tesislerimizde de hayata geçirmek istiyoruz. Herkesi keyifle vakit geçirebilecekleri tesisimize bekliyoruz” dedi.

Yorumlar (1)
Serdar ÖZKAN 12 ay önce
Ara ara bende gidiyorum. Sakin ve sessiz bir çalışma ortamı.
Bizi her dakika tüketime zorlayan para para diye kuduran cafe lerden kurtardığı için başkana teşekkürler..
23°
parçalı bulutlu
banner202