Başkan Pehlivan’a sürpriz kutlama

Menemen Belediyesi çalışanları, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ın doğum gününü sürpriz pasta ile kutladı.Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ın yeni yaş günü, belediye çalışanları tarafından hazırlanan sürprizle kutlandı.

GÜNDEM 01.08.2023, 16:46
Başkan Pehlivan’a sürpriz kutlama

Menemen Belediyesi çalışanları, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ın doğum gününü sürpriz pasta ile kutladı.


Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ın yeni yaş günü, belediye çalışanları tarafından hazırlanan sürprizle kutlandı. Belediye çalışanları belediye önünde, “Siz bizi seçtiniz, biz de sizi seçtik. Her zaman yanındayız, seninleyiz. İyi ki doğdunuz, iyi ki hayatımızdasınız, başkanım” yazılı pankart açtı.“Sizler benim ailemsiniz”


Eşi Filiz Pehlivan’ın da katıldığı sürpriz kutlamada doğum günü pastasını kesen Pehlivan, çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek şunları kaydetti: “Bir insan için en güzel zamanlar, hatırlandığı ve düşünüldüğünü bildiği anlardır. Takvim yapraklarının doğum günümü gösterdiği bugün yaşadıklarım işte o güzel anlardan biri oldu. Yaşımız ilerlerken ve zaman bizden bir şeyler alıp götürürken, biriktirdiklerimizi görünce çok duygulanıyor insan. Evet, bugün benim doğum günüm Ama bugünü özelleştiren ve güzelleştiren de her zaman “Ailem” olarak tarif ettiğim çalışma arkadaşlarım tarafından hatırlanmak ve düşünülmek Hissettiklerimi, duygularımı siz değerli aileme tam olarak ifade etmem imkânsız, imkânsız çünkü kelimeler kifayetsiz. Sizler çok özel ve çok güzelsiniz, her birinizi çok seviyorum” dedi.“Daha çok güzel işler yapacağız”


Menemen’de hep beraberce birçok altına imza atacaklarını ifade eden Pehlivan, “Menemen’de doğmuş, Menemen topraklarında büyümüş bir kardeşiniz olarak sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Hep beraberce el ele vererek Menemen’e ve hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. İyi ki benim ailem, İyi ki benim çalışma arkadaşlarım, iyi ki benim yol arkadaşlarımsınız Allah, hepinizden razı ve hoşnut olsun. İyi ki, iyi ki varsınız. Hepimize ayrı ayrı çok ama çok teşekkür ediyorum.”


Başkan Pehlivan’a sürpriz kutlama

Yorumlar (0)
30°
az bulutlu
banner202