AK Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli’den MÜSİAD’a Ziyaret

Ak Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği ( MÜSİAD ) İzmir Başkanı Bilal Saygılı ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

GÜNDEM 16.09.2019, 11:40 Mustafa Çelebi
AK Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli’den MÜSİAD’a Ziyaret

AK Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli'ye İzmir MÜSİAD Şubesine yapmış olduğu nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini bildiren MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı, "İzmirli işadamları olarak, ülke ekonomisine katma değer sağlamak için bütün gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. İzmir’in hedeflerinin dar ve sınırlayıcı kalıbından çıkarılarak, yıllar içinde kaybettiği zamanın hızla telafi edilmesi için işbirliği içinde çalışmalara destek vermeye hazırız" ifadelerini kullandı. MÜSİAD'ın İzmir'de çalışmalarını anlatan Başkan Saygılı daima işbirliği içerisinde olmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Çalışmalara Hız Vereceğiz

MÜSİAD İzmir Şubesini gerçekleştirdiği sırada, MÜSİAD'ın İzmir ve Türkiye için çok önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunun altını çizen AK Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli, "İzmir’de yapılacak olan yatırımlar ve şehrin kalkınması yönünde önemli istişarelerde bulunmak üzere MÜSİAD İzmir Başkanımız Bilal Saygılı ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir araya geldik. İzmir iş dünyasının talep ve beklentilerini çok önemsiyoruz. Bu kapsamda çalışmalarımıza hız vereceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
25°
açık