Bayram Tüm, TEKDER Merkez Yönetim Kurulunda

İş İnsanları, bürokratlar ve akademisyenlerden oluşan TEKDER’in (Ticaret ve Ekonomi Kulübü) İzmir İl Başkanı Bayram Tüm, genel merkez yönetim kurulu üyeliğine atandı.

EKONOMİ 15.09.2020, 17:13 Ecem Atabay
Bayram Tüm, TEKDER Merkez Yönetim Kurulunda

Kısa süre önce İzmir’de yapılanmasını tamamlayan TEKDER’in (Ticaret ve Ekonomi Kulübü) İzmir İl Başkanlığını Bayram Tüm yapıyor. Tüm, merkezi Ankara’da bulunan TEKDER’in genel merkez yönetim kuruluna getirildi.

Atama ile ilgili konuşan Tüm; “İl başkanlığına atandığım günden beri hem yönetim kurulumuzla hem de üye arkadaşlarımızla İzmir’de toplantılar düzenledik. Pandemi nedeniyle haftalık toplantılarımızı genel olarak online yapıyoruz. Son atama haberiyle birlikte İzmir İl Başkanlığı görevimin yanında aynı zamanda genel merkez yönetim kurulunda yer alacağım. Bu atama ile ilgili olarak başta Genel Başkanımız Mehmet Ulutaş olmak üzere tüm il başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Tabi ki Ticaret ve Ekonomi Kulübü İzmir üyesi arkadaşlarıma canı gönülden teşekkürlerimi ve şükranlarımı iletiyorum.” dedi.

Açıklamalarına devam eden Tüm, “Ticaret ve Ekonomi Kulübü İzmir İl Başkanlığı olarak çok güzel projeler planlıyoruz. Yeni yerimizle birlikte bu çalışmalarımızı hızlandıracağız. İzmir ve İzmir ekonomisi için çalışmalar yapıyoruz. Ticaret ve Ekonomi Kulübü olarak İzmir’in ekonomisine katkı sağlayacak fikirler, projeler, toplantılar organize edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Türkiye’de 56, yurtdışında 17 şubesiyle uluslararası bir kulüp olan TEKDER’in İzmir İl Başkanlığında çok sayıda iş insanı, bürokrat ve akademisyen yer alıyor.

Yorumlar (0)
16°
açık
banner202