Bakan Albayrak merak edilen soruyu yanıtladı

Geçtiğimiz hafta Türkiye’ye dönen Eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla hakkında açıklama yapan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Atilla'nın bugüne kadarki performansının en güzel şekilde değerlendirileceğini ifade etti.

EKONOMİ 30.07.2019, 18:17
Bakan Albayrak merak edilen soruyu yanıtladı

BAKANLIK BİNASINDA BİR ARAYA GELDİLER

Haber ajansları, gazete ve televizyonların ekonomi haber müdürleriyle Bakanlık binasında bir araya gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, gündeme ilişkin konuştu.

HAKAN ATİLLA'YA GÖREV VERİLECEK Mİ?

Eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla'ya bir görev verilip verilmeyeceği konusunda Albayrak, Atilla'nın şu anda dinlendiğini ve dönüşünün ardından bu konunun oturulup konuşulabileceğini söyledi.

"EN GÜZEL ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİLİR"

Albayrak, "Bugüne kadar kamuda çok farklı pozisyonlarda çalıştı, performansı malum. Bununla ilgili en güzel şekilde değerlendirilir" dedi.

New York Güney Bölgesi Federal Mahkemesi'nde Rıza Sarraf davasında yargılanıp 32 ay cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilen eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, 19 Temmuz'da İstanbul Havalimanı'na inmişti. Atilla'yı ailesi, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan ve Halk Bank Genel Müdürü Osman Arslan karşılamıştı.


 

Yorumlar (0)
16°
açık