Trans kadından müşterilerine akıl almaz oyunlar

27 yaşında olan Polonyalı Ivana Vladislava ücret karşılığında birlikte olduğu müşterilerinin garip istekleri karşılığında yaptıklarını itiraf etti.

Trans kadından müşterilerine akıl almaz oyunlar

27 yaşındaki Polonyalı Ivana Vladislava trans bir birey olmakla birlikte para karşılığında birlikte olduğu müşterilerine karşı yaptıklarını itiraf etti. Özellikle kendisinden tuhaf ve yapmak istemediği beklentileri bulunan müşterilerini kaçırmak için cinsel organlarına tuz enjekte ettiğini açıklaması büyük şaşkınlığa sebep oldu. 

Estetik bağımlılığı dikkat çekiyor

Daha önceki görüntüsünden çok farklı olan Instagram modelinin aynı zamanda estetik bağımlısı olduğu ortaya çıktı. Bölgedeki en büyük göğüslü trans kadınlardan birisi olması dikkat çekerken bununla birlikte şimdiye kadar yapmış olduğu estetiklere harcadığı para büyük şaşkınlığa neden oldu. 

Farklı bir tarzı olan Polonyalı trans kadının dünyanın ilk şişirilebilir implantlarına sahip olduğu ve büyük göğüsleriyle son derece dikkat çektiği belirlendi. Müşterileriyle farklı istekleri üzerine çalıştığını itiraf ederken yüklü bir ücret karşılığında müşterilerine kölelik yaptırdığı ve fantezilerini gerçekleştirdiği öğrenildi. 

Zaman zaman kendisinden adam kaçırma fantezileri istendiğini itiraf eden Instagram modeli bu konuda da yaptıklarını itiraf etti. Bazı müşterilerinin ilginç istekleri karşılığında cinsel organlarına tuz enjekte ettiğini itiraf etmesi büyük şaşkınlığa neden oldu. Yaptığı işi sevdiğini ve durumdan son derece memnun olduğunu ifade etmesi ise işin ilginç kısmını bir kez daha gözler önüne seriyor. 

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu