İneğe tecavüz etti! Savunmasıyla şoke etti!

Tayland'da bir adam ineğe tecavüz ederken yakalandı. Bunun üzerine yapmış olduğu savunma büyük şaşkınlığa neden oldu.

İneğe tecavüz etti! Savunmasıyla şoke etti!

Tayland'da mide bulandıran bir olay meydana geldi. 68 yaşında olan Sicko Manoon Bunjin isimli bir adam bölgede otlayan bir ineği çalıların arasına götürmeye çalıştı. Etraftaki kişilerin durum  dikkatini çekince takip etmeye başladılar. Bir süre sonra çalıların arasından çıkmayan adamın yanına gidenler gördüklerine hayret ettiler. Yaşlı adamın çalıların arkasında ineğe tecavüz ettiğini gördüler. 

Savunması daha iğrençti

İnek sahibinin de olay yerine gelmesinin ardından olay büyüdü. İneğe tecavüz ettiğini kabul eden yaşlı adamın savunması ise daha dikkat çekiciydi. Neden yaptığı sorulduğu zaman ise 'Yaptım çünkü arkadaşlarım arasında ineklerle ilişkiye girdikleri ve bu sebeple çok zevk aldıkları yönünde bazı konuşmalar geçiyordu. Bende denemek için yaptım' dedi. Savunması mide bulandırmaya devam ederken olay yerine gelen ineğin sahibi ise yaşlı adamın çıplak fotoğraflarını çekmeye başladı. 

Çektiği fotoğrafları kanıt olarak kullanacağını ifade etti. Ardından olay yerine inek sahibi tarafından polis çağrıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri tecavüz eden adamı emniyete götürdüler. İfadesinin ardından para cezası verilerek serbest bırakıldığı öğrenildi. Tayland yasaları incelendiği zaman hayvanlara tecavüz etmenin herhangi bir cezası bulunmuyor. Verilen para cezasının ise kamuya açık alanda çıplak olmasından dolayı verildiği öğrenildi. Olay tüm dünyada büyük bir şaşkınlıkla karşılandı. Tecavüze uğrayan inek ise sonrasında sahibine teslim edildi. 

Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu