Söz Efes Selçuklu Gençlerde

Efes Selçuk ‘ta kurtuluş coşkusu balkonlarda yaşandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Efes Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikle kentliler balkonlarda buluşarak, saat 19.19’da İstiklal Marşı’nı ve Gençlik Marşı’nı okudu. Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de instagram hesabı üzerinden gençlerle sohbet etti.

BELEDİYE 20.05.2020, 12:47
Söz Efes Selçuklu Gençlerde

KURTULUŞ COŞKUSU BALKONLARDA

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101. Yılında, sokağa çıkma yasağı sebebiyle etkinliklerin adresi balkonlar ve sosyal medya oldu. İstiklal Marşı ve Gençlik Marşı’nın yanı sıra Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Gençliğe Hitabesi” de belediye hoparlöründen yayınlandı. Diğer yandan Efes Selçuk Belediyesi ve Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in sosyal medya hesaplarından gün boyu yayınlanan Efes Selçuklu gençlerin spor ve ritim videoları ile de kurtuluş coşkusu paylaşıldı. Ayrıca Efes Selçuk’ta geçmiş yıllara ait milli bayram kutlamalarının yer aldığı sanal sergi paylaşımı da büyük ilgi gördü. Başkan Sengel ayrıca düzenlenen resmi törenin ardından Efes Selçuklu gençlere Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuk adlı eserini dağıttı.

19 Mayıs akşamı Başkan Sengel; instagram hesabından gençlere “Söz Sizde” diyerek, Efes Selçuk’un gençleriyle Efes Selçuk’u, sporu, kültürü, sanatı konuştu.

Türkiye’nin birçok yerinden takipçinin izleyici olarak katılım gösterdiği sohbetten keyif aldığını belirten Başkan Sengel; “ Her zaman gençleri dinlemeye özen gösteriyoruz. Onların hayallerini, fikirlerini bizimle paylaşmalarını önemsiyoruz. Söz hep gençlerde olsun” dedi.

Yorumlar (0)
27°
açık
banner202