Sandal’dan birlik mesajı

Bayraklı Belediye Meclisi Cumhuriyet Halk Partisi Grubu, meclis öncesi olağan toplantısını ilçe binasında gerçekleştirdi. Birlik ve beraber mesajı vererek herkesin birbiriyle dayanışma içinde olması gerektiğinin altını çizdi.

BELEDİYE 09.01.2020, 11:05 İlkem Baydar
Sandal’dan birlik mesajı

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ve CHP İlçe Başkanı Pınar Susmuş, birlikte hareket Bayraklı’yı çok iyi yerlere getireceklerinin belirterek, “Göreceksiniz 5 yılın sonunda ne bizim içimizdeki ucuz muhalefet yapan arkadaşlarımız kalacak, ne onların fesat hesapları kalacak ne de başka bir partinin Bayraklı’da seçimi alma şansı kalacak” dedi. Grup toplantısında konuşan CHP İlçe Başkanı Pınar Susmuş, “Belediye Başkanımızla kesin bir iş birliği içindeyiz. Mücadelemize, meclis üyesi arkadaşlarımızın da, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın da, örgütümüzün de sonuna kadar sahip çıkacağını biliyoruz. Elde ettiğimiz başarı, halkımız tarafından takdir ediliyor, tüm İzmir tarafından izleniyor. Bu başarıda herkesin katkısı var. Bundan sonra da bu katkının devam edeceğine inanıyorum. Hep birlikte, el ele, kol kola mücadele edeceğiz” diyerek güçlü bir belediye olmanın öneminin altını çizdi.

UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ!
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal da, ilçe örgütüyle uyum içinde çalıştıklarını dile getirerek, “Ben inanıyorum ki ilçe yönetimindeki arkadaşlarım, örgütümüzle birlikte bizim bütün çalışmalarımızı cadde cadde, sokak sokak vatandaşa anlatacaklar, eksiklerimizi gelip bize söyleyecekler. Daha iyiye daha güzele nasıl gideriz, bunu hep birlikte bulacağız. Bu, sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara gelme meselesi değil, aynı zamanda milli mücadeledir. Bu ülkeyi var eden değerlerin yeniden bu ülke adına ayağa kalkması lazım. Hiçbir alçak, bizi taşeron örgütlerle, terör örgütleriyle bir araya getiremez. Hiç kimse bizim ulusal bütünlük ile ilgili tereddütlerimiz olduğunu söyleyemez. Biz babamızdan, dedemizden bu mücadelenin içindeyiz. Bugün de bu ülke parçalanmasın, bu ülkenin insanları refaha kavuşsun diye mücadele ediyoruz. Her şeye direnen, başını eğmeyen Kemal Kılıçdaroğlu gibi bir liderimiz var. Kimse bizim Mustafa Kemal’in yolundan, Cumhuriyet’ten, laiklikten, bu üniter devlet anlayışından farklı bir alana sürükleyemez. Biz bunu birilerinin ezberi olarak söylemiyoruz. Bu bizim genimizde var, kanımızda var, duruşumuzda var. Sonuna kadar da böyle olacak”dedi.

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu