Narlıdere'de yardım kolileri dağıtılmaya başlandı

Narlıdere Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlar için gıda kolisi dağıtımına başladı.

BELEDİYE 14.04.2020, 14:15
Narlıdere'de yardım kolileri dağıtılmaya başlandı

Narlıdere Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlar için gıda kolisi dağıtımına bugün 11 mahallede başladı. Kapı kapı sürdürülen yardımlar, vatandaşların yüzünü güldürdü. Başkan Ali Engin “Dayanışma içinde olmamız gereken bir süreçteyiz. İhtiyaç duyan vatandaşlarımız, bağlı bulundukları muhtarlıklara kayıt yaptırabilir” dedi.

TALEPLER MUHTARLIKLAR ÜZERİNDEN ALINIYOR

Muhtarlıklar üzerinden alınan talepler doğrultusunda, 20 kişilik ekip, 11 mahallede kapı kapı dolaşırken, içinde 22 farklı gıda kalemi bulunan koliler, bu zor günlerde bir nebze de olsa ailelerin yüzünü güldürdü. Dayanışma kampanyasının, talepler doğrultusunda, belirli periyotlarda devam edeceği belirtildi.

“VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Ülkemizi etkisi alan bu sıkıntılı süreçte vatandaşlarımızın yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Gıda paketleri dağıtımına ekiplerimizle başladık. Muhtarlıklardan aldığımız listeler doğrultusunda dağıtımlara devam edeceğiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız, bağlı bulundukları muhtarlıklara kayıt yaptırabilirler” dedi.

Yorumlar (0)
28°
az bulutlu
banner202