Konak Belediyesi Vatandaşa Soruyor

Yeni dönem kurs çalışmalarına başlayan Konak Belediyesi yapılacak olan kursları vatandaşlara soruyor.

BELEDİYE 01.10.2019, 09:42
Konak Belediyesi Vatandaşa Soruyor

Konak Belediyesi’nce “Siz dileyin, biz hayata geçirelim” sloganı ile ücretsiz bir şekilde verilen 40’tan fazla hobi ve meslek kazandırma kursunun sayısı halktan gelen tavsiyelere göre yeni sezonda fazlalaştırılmayı amaçlıyor. Vatandaşların tavsiye ettikleri kurslarda yeterli çoğunluk sağlanırsa kurslar başlayabilecek.

Talebinizi İletin Yeter…

Konu ile alakalı konuşan görevliler kursları vatandaşların ihtiyaçları doğrultuşunsa açacaklarını ve bu yönde bütün önerilere açık olduklarını, geçen senelerde “Havuz Suyu Operatörlüğü” kursunun bile verildiğini, bundan ötürü arzu edilen bütün önerilerin Lunabit değerlendirmeye tabi tutulacağını dile getirdiler.

Bilhassa evde bulunan kadınların evlerinden çıkıp, sosyalleşmesi ve yeteneklerinin geliştirilmesi bakımından çok ilgi görmekte olan kurslara gittikçe ilginin arttığı ifade edildi. Konak Belediyesi tarafından pek çok değişik dalda ücretsiz olarak açılan kurslar ile alakalı ayrıntılı bilgi alma ve yeni kurs önerisi yapmak için 0232 4253501 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
28°
parçalı bulutlu
banner202