Ege Üniversitesine 'Mükemmel Öğretmen' Ödülü Geldi

Eduactation First tarafından gerçekleştirilen bir değerlendirme sonrasında dil öğretmenleri arasında Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Öğretim Görevlisi İlkay Gökçe ödüle layık görüldü.

Ege Üniversitesine 'Mükemmel Öğretmen' Ödülü Geldi

Eduavtation First tarafından Türkiye genelinde bulunan dil öğretmenleri arasında bir değerlendirme yapıldı. Bu değerlendirme sonrasında dil öğretmenleri arasında 'Mükemmel Öğretmen' ödülüne layık görülen kişi Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Öğretim Görevlisi İlkay Gökçe Erdoğan oldu. 

Türkiye'deki tüm öğretmenler değerlendirildi

Türkiye'de eğitim ve kariyer anlamında dil öğretiminin önemi yapılan değerlendirme sonrasında bir kez daha belirlenmiş oldu. Bu süreçte global değerlerin altı da çizildi. Etkinlik ve projelerle birlikte pek çok öğretmenin yapmış olduğu çalışmalar göz önünde bulunduruldu. dil ve eğitim alanında uzman olan altı kişilik global bir jüri üyesi oluşturuldu. Bu süreçte öğretmenlerin dil üzerine geliştirdikleri projeler de değerlendirmeye alındı. Yarışmanın ikinci etabına kalan Ege Üniversitesi öğretim üyesi İlkay Gökçe Erdoğan 'Mükemmel Öğretmen' ödülüne layık görüldü. 

Hem Ege Üniversitesini hem de Türkiyeyi temsil etmek amacıyla ödülünü almak ve sunumunu gerçekleştirmek için New York'a gitti. New York Global Summit 2019 ödül gecesine katıldı. Törene gelen katılımcılar ise bir Türk'ün sıcak kanlılığını, eğitim değerlerini, kültürünü ve enerjisini gördüklerini dile getirdiler. Gerçekleştirilen ödül gecesinde Türkiye'nin gücü bir kez daha dile getirildi. Ege Üniversitesi de bu durumdan dolayı son derece mutlu olduklarını ve gururlu olduklarını dile getirdiler. 

Yorumlar (0)
11°
parçalı az bulutlu