Büyükşehir'den Menemen'e pazaryeri desteği

İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe, Menemen Belediyesi'ni ziyaret ederek, Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'la bir araya geldi. Yaptığı ziyarette Gökçe, Büyükşehir olarak her anlamda Menemen'in yanında olduklarını ifade etti

BELEDİYE 27.08.2019, 12:19
Büyükşehir'den Menemen'e pazaryeri desteği

26 Ağustos günü yaşanan görüşmede Menemen'in güncel sorunları ve çözümü hakkında öneriler değerlendirildi ve fikir alışverişi yapıldı. Menemen için yapılan toplantı sonrası Gökçe ve Aksoy, ilçenin en önemli sorunlarının başını çeken Perşembe Pazarı hafriyat alanı incelendi. Geçmiş dönemde inşasına başlanılan fakat çeşitli problemlerden kaynaklı yapımı bir türlü tamamlanamayan pazaryeri hakkında Başkan Aksoy belediye yöneticilerinden ayrıntılı bir şekilde bilgi alan Gökçe, burada yaşanan sorunların nihayete ermesi için İzmir Büyükşehir Belediyesi adına tam destek verileceğinin sözünü verdi. Gökçe, her anlamda Menemen Belediyesi'nin yanında yer alacaklarını da belirterek, ilçenin kalkınması ve yenilenmesinde Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve ekibine güvendiklerini ifade etti.

İlçeye layık bir hizmet sunma gayesiyle hareket edip, Menemen halkının sosyal, kültürel değerlerine sahip çıkan, onları yaşatan ve koruyan, geliştiren çalışmaları hayata geçiren Menemen Belediyesi'nin geçen günlerde yenileme çalışmalarını tamamladığı Sevgi Yolu'nu ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Gökçe halk kütüphanesini, şiir sokağını ve Uğur Mumcu heykelini de ziyaret etti.

Menemen'de psikolojik, ekonomik ve fiziksel şiddete maruz kalan, gerek politik gerek sosyal çeşitli tüm ötekileştirmelere ve ayrımcılığa maruz bırakılan tüm kadınların yararlandığı; psikolojik ve hukuksal destek gibi hizmetlerin verildiği ilçenin en önemli projelerinin arasında yer alan Kadın Danışma Merkezi ve Çocuk Oyun Evi'nde de incelemelerde bulunan Buğra Gökçe, yer ve projeyle ilgili Başkan Serdar Aksoy'dan detaylı bilgi alarak çocuklarla sohbet etti.

Yorumlar (0)
15°
kapalı
banner202